czwartek, 12 stycznia 2012

I tak nie wygram, ale...W tym roku również walczę w konkursie na Blog Roku 2011 w kategorii "Podróże i szeroki świat". Jeżeli chcecie, abym miał jeszcze większą motywację do dalszego wrzucania tutaj materiałów, to ośmielę się prosić o zagłosowanie na mnie. Kosztuje to 1,23 zł, a dochód z SMS-ów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. Należy wysłać SMS-a o treści D00056 pod numer 7122. Z każdego telefonu można to zrobić tylko raz, także ranking jest w sumie dość obiektywny.  Nagroda główna to voucher na podróż marzeń o wartości 15 tys. zł, ale o przyznaniu nagrody głównej to nie decydują, prawdę mówiąc, te Wasze głosy, tylko głosy jurorów. Niemniej jednak i tak warto. Na dysku mam jeszcze co najmniej 27 GB fotek do przejrzenia i wrzucenia, a jak zacznie się sezon, to i dojdą nowe. Z góry dziękuję wszystkim.

Przy okazji zdjęcie z gatunku "całkowicie odjechane":

Ciekawe, czy ktoś zgadnie, gdzie dokładnie to zdjęcie zostało zrobione. Łatwe to nie jest, ale wiedząc, gdzie mieszkają niektórzy/re komentujący/e, to jest w miarę w pobliżu przynajmniej jednej z osób.

I jeszcze druga ciekawostka - liczba odwiedzających bloga od początku jego istnienia wg krajów:
Polska -
 17 200
Stany Zjednoczone -
 6 698
Ukraina
 - 945
Niemcy
 - 868
Dania
 - 652
Belgia
 - 631
Wielka Brytania -
607
Rosja
 - 554
Holandia -
173
Litwa
 - 113

5 komentarzy:

 1. Ja tam pamiętałem i innym też starałem się przypomnieć: http://blog-goes-pop.blogspot.com/2012/01/konkurs-blogroku-2011.html http://kto-to-byl.blogspot.com/2012/01/konkurs-blogroku-2011.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Na Ciebie kolego już zagłosowałem. Pierwsze wyniki po północy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Choć uczciwie trzeba przyznać, że nasze głosy to za bardzo się nie liczą - przykład - w ub.r. w kategorii, w której startowała moja żona do drugiego etapu dostał się blog, który był zdaje się na 14. miejscu (mojej żony był na 13. i się nie dostał). Mało tego, wygrał w tej kategorii i w tym roku startuje również. Są więc równi i równiejsi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki. Ja tak kiedyś miałem na olimpiadzie geograficznej. Byłem 15 w województwie i nie byłem laureatem, a zawodnik z 16 nim został. No comment.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nikt nawet nie próbował zgadnąć, więc podaję rozwiązanie zagadki: oto fragment stacji PKP Czernikowo.

  OdpowiedzUsuń