środa, 3 października 2012

Unibax - Dospel - 60:30

Mecze częstochowian w Toruniu ostatnimi czasy nie wzbudzają we mnie zbyt wielu emocji, bo i czym tu się pasjonować, gdy goście dostają regularne lanie, a ten mecz to już w ogóle od razu był stracony, bo jechali bez Harrisa czy Bjerre, a do tego jeszcze Łaguta chyba obniżał KSM, a menadżer nie uważał za sensowne stosowanie rezerw taktycznych i mogliśmy obserwować "Audi" w wykonaniu Szombierskiego.

Drużyna Włókniarza podczas prezentacji.

Nieliczna grupa kibiców spod Jasnej Góry.

Juniorzy Włókniarza jechali bardzo słabo.

Poprawki przed startem w biegu 2. w motocyklu Darcy'ego Warda.
To był chyba najciekawszy bieg (5.) - najpierw Jabłoński (kask biały) najpierw powiózł ostro Warda, a na następnym okrążeniu Darcy wykonał podobny manewr, tyle że Jabłoński położył motocykl i Australijczyk został wykluczony.Bieg 7.: Sullivan i Ząbik przed Łagutą i Czają.

Tutaj bieg 9., gdy Zengocie udało się przez jakiś czas jechać przed Ryanem. Później wszystko wróciło do "normy", a Sullivan zakończył starty w meczu, mimo że Jacek Gajewski w wywiadzie przed meczem mówił, że... brakuje mu startów.Zacięta walka Ząbika z Szombierskim w tym samym biegu.
Nie był to udany mecz dla Grigorija Łaguty. Tutaj po upadku w biegu 10.Bieg 13. - Zengota długo jechał na prowadzeniu, ale musiał ulec Pulczyńskiemu (kask czerwony).
Jedynym biegiem, w którym zwyciężył zawodnik z Częstochowy był 14. - na prowadzeniu Daniel Nermark.Podziękowania po meczu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz