piątek, 9 grudnia 2011

Młodzieżowe Mistrzostwa Pomorza Par Klubowych

W październiku jednego dnia w sobotę na Motoarenie odbyły się dwa turnieje młodzieżowe. Byłem na pierwszym z nich - Młodzieżowych Mistrzostwach Pomorza Par Klubowych. Lista zawodników, no i poziom nie powalały, krótko mówiąc. Do tego na początku nagłośnienie nie działało. Dobrze, że udało mi się po znajomości uzyskać program.

Marcel Szymko z przodu, a z tyłu Mikołaj Curyło i Szymon Woźniak.


Mateusz Rujner, z tego, co pamiętam, zaliczył świecę (a może wykluczenie za 2 minuty). Tutaj wraca do parkingu.

Krystian Pieszczek dawał czadu.


Karambol (chyba) w biegu 5. Znów zawinił zawodnik Rujner.
Rywalizują Marcin Wawrzyniak oraz Łukasz Przedpełski.


Karol Jóźwik zapoznał się z nawierzchnią i zakończył starty.

Bieg 8. - rywalizacja Lotosu Gdańsk i Startu Gniezno.
Rywalizacja Unibaksu z GTŻ-em Grudziądz. Daleko w przodzie był Kamil Pulczyński i się nie załapał do zdjęcia.


Bieg 12. Kamil Pulczyński musiał się sporo namęczyć, żeby wygrać i ten bieg. Daję foto sprzed startu, bo... jest lepsze niż te z biegu.

No i ostatnie zdjęcie z biegu 14., w którym to biegu Lotos przypieczętował swoje zwycięstwo. Warto zwrócić uwagę na "oryginalny" numer startowy zawodnika w kasku białym.

3 komentarze:

  1. Byłem , widziałem - organizator dał dupy - brak kibiców w szczególności młodych świadczy o podejściu klubu do kibiców ( a raczej ich przyciąganiu ) Zero informacji w gazetach itp . Młodzi zawodnicy byli super - waleczni i mimo upadków ( a kilka było ) to atmosfera nie gęstniała .

    OdpowiedzUsuń
  2. A z kim byłeś na zawodach ?

    OdpowiedzUsuń
  3. A kto pyta? Po pierwsze informacja przynajmniej w jednej gazecie była, choć dopiero w ostatniej chwili Unibax zdecydował jednak, że wejście będzie gratis - co poskutkowało zaś tym, że nie było programów, można je było dostać tylko "po znajomości". Aczkolwiek już były nieraz zawody na Motoarenie, o których nie informowała nawet oficjalna strona klubowa, takie z udziałem m.in. zawodników z Czech Na drugie zawody tego dnia już się nie załapałem.

    OdpowiedzUsuń