wtorek, 1 stycznia 2013

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza 2012

W ramach oszczędności znów dwa turnieje młodzieżowe rozegrano w październiku na Motoarenie jednego dnia. Wybrałem się na ten pierwszy. I zaskoczenie - wstęp darmowy, a programy w formie kserokopii również były dostępne i to za darmo.

Fanki żużla w wydaniu młodzieżowym.

Upadek Łukasza Przedpełskiego w pierwszym podejściu do wyścigu 5. W powtórce zwyciężył.

Puchary czekają na najlepszych.

Łukasz Kaczmarek prowadził w wyścigu 7., ale pokonał go defekt.

Na trybunach można było dostrzec nowego prezesa Unibaksu.

Bardzo pewnie na toruńskim torze czuł się Adrian Cyfer.

W biegu 12. doszło do jednego z najbardziej niebezpiecznie wyglądających karamboli na torze w ostatnich latach w Toruniu. Kierownik startu omal nie został staranowany przez motocykl jednego z zawodników.

Nie był to wcale koniec upadków tego dnia. Tutaj chyba szkółkowicze zaliczyli dzwona.

Upadek Pawła Przedpełskiego w biegu 20. W lidze w tym roku w swoich kilku startach poszło mu świetnie, w zawodach młodzieżowych już niekoniecznie było tak dobrze. W tych zawodach zajął miejsce 7.

Bardzo skromne "podium" zawodów. Od lewej - miejsce 3. - Łukasz Przedpełski, miejsce 1. - Adrian Cyfer, miejsce 2. - Krystian Pieszczek.